За Нас

ЗА НАС

NICOM Security Systems Ви нуди професионални и квалитетни консалтинг услуги, изработка на решенија, продажба, инженеринг, инсталација/монтажа и одржување на Системи за техничко обезбедување.

Нашето искуство и знаење во областа на безбедносните системи ни овозможува да Ви понудиме оптимално решение за ТЕХНИЧКА ЗАШТИТА СПОРЕД ВАШИТЕ ПОТРЕБИ.

Ве повикуваме да контактирате со нас денес така што во детали би разговарале за тоа што ние можеме да Ви го понудиме и за придобивките кои Вие ги добивате со користење на нашите системи.

Ви благодариме за интересот што го покажавте за NICOM Security Systems.

 • Системи за видео надзор, снимање и трансмисија
 • Системи за техничка заштита од кражба и напад
 • Системи за детекција и дојава на пожар
 • Системи за евиденција на работно време
 • Системи за контрола и евиденција на пристап
 • Домофонија и видеодомофонија
 • Рампи и лизгачки врати
 • Озвучување на објекти
 • Одржување и сервис

ВРЕДНОСТИ

ПРИСТАПНИ ЦЕНИ

.

КВАЛИТЕТНА УСЛУГА

.

24/7 ПОДДРШКА

.

Имате Прашања?

Доколку имате потреба од било какви информации поврзани со нашите услуги и производи, Ве замолуваме да не контактирате на долу наведените контакт информации или да ни пратите порака преку контакт формата.

main@nicom.com.mk

+389 70 685 026

бул.Видое Смилевски Бато бр.9/1 лок.1А Скопје

  Разговор
  1
  Close chat

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com